BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 17408418

nr 1740 8418

Ljusstake

empirestil, brons. Höjd: 43 cm

Kondition: slitage, skador, ej komplett

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:29:36